Õismäe Raba liikumiseks

Õismäe Raba liikumiseksKäesoleva aasta kevadel loodi 30 mehe poolt esimene lions klubi Haabersti linnaosas. Klubi liikmed on aktiivsed ja teotahtelised Haabersti linnosa elanikud, kes tahavad anda oma panuse meie elukeskkonna parandamisse ja aidata abivajajaid enda ümber.

Esimese ettevõtmisena puhastati kevadise ürituse “Teeme ära!” raames Õismäe raba sinna peidetud rämpsust, et rajada 2,1 km pikkune nelja parklaga valgustatud terviserada, mis avatud aastaringselt ööpäev läbi. Talvel saab rajal suusatada ja muul ajal harrastada terviseliikumist. Terviserada on tasuta avatud kõigile soovijatele.Haabersti Sygis

Oma klubi tegevust ja terviseraja loomist tutvustasid lõvid 18. septembril toimunud kogupereüritusel “Haabersti Sügis”. Lisatud fotol annab klubi president Märt Viileberg konstruktiivsele koostööle kutsudes linnaosa vanemale Viktor Vassiljevile üle terviserada tutvustava materjali.

Klubi ettevõtmisele on õla alla pannud MTÜ Eesti Terviserajad. Terviseraja toetuseks saab igaüks, kes oma ja kaaskodanike tervisest hoolib,  kanda panuse MTÜ LC Tallinn Rocca al Mare arveldusarvele 221050037527 (Tallinn RAM lions klubi) Swedbankis.

 

Märt Viileberg Haabersti sygis

LC Tallinn Rocca al Mare

president

 

 

Vaata flayerit Siit

Täpsema kaardi leiad siit